Teams
Focus

Teams

Dames 1: 1e klasse

Trainer / coach:  Rob Klooster

Trainingstijden: Maandag 20.45 – 22.15uur
Woensdag 20.00 – 22.00uur

Tijden thuiswedstrijden: 17.30 uur

Team:

1. Corine Huis in ‘t Veld
2. Rosa van den Broek
3. Nefèr Koenders
4. Marjolein Scholten
5. Britt de Vries
6. Sara Luimes
7. Mirren Geurts
8. Aniek Nas
9. Manon Eugelink
10. Saskia Bosman

Dames 2: 1e klasse

Trainer / coach:  Tessa van Campen

Trainingstijd:  Woensdag 20.00 – 21.30uur

Tijden thuiswedstrijden: 15.00 uur

Team:

1. Esther Hogenkamp
2. Chantal Sesink
3. Joyce Wentink
4. Nienke Lucassen
5. Petra Rexwinkel
6. Ellen Budde
7. Irene de Rooij
8. Ellen Langenhof

Dames 3: 2e klasse

Trainer / coach:  Rob Klooster, Richel Keuper

Trainingstijd:  Maandag 19.15 – 20.45uur

Tijden thuiswedstrijden: 17.30uur

Team:

1. Marielle Oordt
2. Carmen Teunissen
3. Yki Koenders
4. Carolien Bosman
5. Dionne Seegers
6. Shannon Schroder
7. Sabine Geurts
8. Linne Hakvoort * (meetrainen op woensdag bij dames 2)

Dames 4: 2e klasse

Trainer / coach:  Roeland Burgers, Melanie Bremer, Jasper Nickmann

Trainingstijden:  Maandag 19.15 – 20.45uur
Woensdag 20.00 – 21.30uur (om de week)

Tijden thuiswedstrijden: 15.00uur

Team:

1. Eva Hamer
2. Eva Kempers
3. Kirsten Jimmink
4. Jikke Seegers
5. Noortje Luimes
6. Anne Lusink
7. Ires Polman
8. Nienke Otten (alleen wedstrijden)
9. Ymke van Baalen
10. Linda Wissink
Megan Schlief (alleen trainen)

Dames 5: 2e klasse

Trainer / coach:  Wisselpoule, Joris Oosterink

Trainingstijd:  Maandag 19.30 – 21.00uur

Tijden thuiswedstrijden: 17.30uur

Team:

1. Daniek Tankink
2. Claudia Roorda
3. Ellen Pelgrom
4. Froukje Elfrink
5. Melanie Bremer
6. Shirley Bolt
7. Corinne Janssen
8. Celine Bloemers
9. Monique Kamperman
10. Caroline Evers

Dames 6: 3e klasse

Trainer / coach:  Corine Huis in ’t Veld, Sara Luimes, Corinne Janssen

Trainingstijden: Maandag 19.15 – 20.45uur (om de week)
Woensdag 18.45 – 20.00uur

Tijden thuiswedstrijden 15.00 uur

Team:

1. Merle Wunderink
2. Sanne Hetterscheidt
3. Bo Harmsen
4. Bente Beek
5. Babet Meester
6. Maud Lusink
7. Lieke Remmelink
8. Tess te Hoonte
9. Sverre Teerink

Dames 7: 3e klasse

Trainer / coach:  Wisselpoule, Ria Geurts

Trainingstijd Woensdag:  20.00 – 21.30uur

Tijden thuiswedstrijden: 17.30uur

Team:

1. Carolien Luesink
2. Simone Koert
3. Heidi Overveld
4. Inge Verkerk
5. Jolanda Hilferink
6. Linda van Ommen
7. Mariska Scholtens
8. Nikki Koert * (meetrainen op maandag met Dames 6)
9. Floor Bremer * (meetrainen op maandag met Dames 6)
10. Femke Langeler * (meetrainen op maandag met Dames 6)

Meisjes A1

Trainster / coach: Jolanda de Vries, Carmen Teunissen

Trainingstijd: in de oneven weken op maandagavond van 18.00-19.15uur
iedere woensdagavond van 18.45-20.00uur

Tijden thuiswedstrijden: 12.45uur

Team:

1. Babs Beekman
2. Isa Jansen
3. Lieke Maalderink
4. Lisa Hoogkamp
5. Sophie Wunderink
6. Marit Hilferink
7. Isa Baars
8. Marle Hakvoort
9. Amber Meester

Meisjes B1

Trainer / coach: Sabine Geurts, Anne Lusink

Trainingstijd: in de even weken op maandagavond van 18.00-19.15u
iedere woensdagavond van 18.45-20.00u

Tijden thuiswedstrijden: 12.45uur

Team:

1. Marij Harmsen
2. Hester van Beek
3. Doris Huntelaar
4. Eloïse Rexwinkel
5. Diede Pelgrom
6. Renée Koert
7. Tooske Mullink
8. Silva Pelgrom
9. Hilde Remmelink
10. Lene Terpstra

Meisjes C1

Trainer / Coach: Bo Harmsen,  Merle Wunderink, Melanie Bremer, Ires Polman

Trainingstijd: iedere maandagavond van 18.00-19.10uur
in de even weken op woensdagavond van 18.45-20.00uur

Tijden thuiswedstrijden: 12.45uur

Team:

1. Sky Verheij
2. Noor Bremer
3. Silke Geurts
4. Liv te Hoonte
5. Emma Bremer
6. Tatum Huisintveld
7. Annabel van Ruitenbeek
8. Marit Gosselink
9. Lola Eggens

CMV niveau 3/4

Trainer / Coach: Melanie Bremer,  Sverre Teerink,  Nikki Koert

Trainingstijd: iedere maandagavond van 18.00-19.00uur

Wedstrijden: zaterdagochtend, ongeveer 2x per maand in toernooivorm in Westervoort

Team:

1. Ella ten Barge
2. Iskander Teunissen
3. Ireen Bremer
4. Bo Pasman
5. Felien van Ommen
6. Zoë Lemmens
7. Mies Rexwinkel
8. Finna Hazelaar
9. Yalena Bruil
10. Saar Oosterink
11. Tiber de Lange
12. Amber Achterkamp
13. Suus Koenders

Mix recreanten

Trainingstijd: maandagavond 20.45-22.00uur

Trudy Lobeek
Hetty Huntelaar-Harenberg
Guus Liebrand
Mariet Bremer
Ben Hakvoort
Ben Helmink
Dinie van den Barg-Cornegoor
André Kuzee
Ans Wullink
Daphne Bol-Rensen
Tim Hendriksen
Riek Willemsen

Heren recreanten

Trainingstijd: maandagavond 20.45-22.15uur

Gert-Jan Langeweg
Frans Mosterd
Robin van den Berg
Henk Luesink
Robert Remmelink
Eric Geurts
Sander Memelink
Jasper Nickmann
Hans Hakvoort
Roeland Burgers
Ton Mulling
Jan Remmelink
Teunis Wullink