Teams
Focus

Teams

Klik op de foto voor de persoonlijke pagina van ieder team! Hier vind je informatie over onze sponsoren, wedstrijduitslagen, het programma en de stand.

Dames 1: 1e klasse

Emma Schut
Manon Eugelink
Mayke Lamers
Saskia Bosman
Ellen Klein Bleumink
Eva van Geesbergen
Nefèr Koenders
Danée van Middelkoop
Marjolein Scholten-van Veldhuizen
Nienke Lucassen
Sabine Luesink (vanaf februari 2020)

Trainer: Wilhelm de Ruiter

Coach: Joris Oosterink

Trainingstijden: maandagavond 20.45-22.15uur en woensdagavond 20.00-22.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 17.30uur in de Hessenhal

Dames 2: 1e klasse

Corine Huisintveld
Esther Hoogenkamp
Ellen Budde
Rosa van den Broek
Chantal Sesink
Petra Rexwinkel
Tamara Bosman
Joyce Wentink
Yki Koenders

Trainster/coach: Tessa van Campen

Trainingstijd: woensdagavond 20.00-22.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 15.00uur in de Hessenhal

Dames 3: 2e klasse

Corinne Janssen
Lindsey Kok
Dionne Seegers
Ellen Pelgrom
Anne Lovink
Mariëlle Oordt
Carmen Teunissen
Caroline Evers
Irene de Rooij

Trainer: Roeland Burgers

Coach: Richel Keuper

Trainingstijd: maandagavond 19.15-20.45uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 15.00uur in de Hessenhal

 

Dames 4: 3e klasse

Daniek Tankink
Claudia Roorda
Marleen van Hal
Froukje Elfring
Melanie Bremer
Shirley Bolt
Sterre Roording
Jolien Grotenhuis
Mirelle Smeitink
Imre Nickmann

Trainers: wordt gerouleerd door speelsters uit dames 2

Coach: Corinne Janssen

Trainingstijd: maandagavond 19.15-20.45uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 17.30uur in de Hessenhal

Dames 5: 4e klasse

Inge Verkerk
Emmy Blokker
Carolien Luesink
Jolanda de Vries
Sigrid Snelder
Natasja Geurts
Astrid Buiting
Marcia Veenink
Simone Koert

Trainer: wordt opgepakt door speelsters uit dames 3 en 4

Coach: Ria Geurts

Trainingstijd: maandagavond 20.45-22.15uur

Wedstrijden:
Iedere week, thuiswedstrijden om 17.30uur in de Hessenhal

Dames 6: 4e klasse

Lieke Pastoor
Anna Boes
Anne Lusink
Luna Tran
Luna Lubbers
Megan Schlief
Eva Hamer

Trainer: Nefèr Koenders

Coach: Rieneke Pastoor

Trainingstijd: maandagavond 19.15-20.45uur

Wedstrijden:
Iedere week, thuiswedstrijden om 15.00uur in de Hessenhal

Meisjes A1: 2e klasse

Inez Schut
Linda Wissink
Sabine Geurts
Jikke Seegers
Kirsten Jimmink
Britt de Vries
Eva Kempers
Nienke Otten

Trainsters: Nefèr Koenders (maandag), Nefèr Koenders of Saskia Bosman (woensdag)

Coach: Nefèr Koenders en/of Saskia Bosman

Trainingstijden: maandagavond 18.00-19.15uur en woensdagavond 18.45-20.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 15.00uur in de Hessenhal

Meisjes B1: 2e klasse

Bente Beek
Maud Lusink
Sanne Hetterscheid
Merle Wunderink
Bo Harmsen
Jet Kempers
Esmee ter Horst
Babet Meester

Trainer: Wilhelm de Ruiter met ondersteuning van Danee van Middelkoop

Coach: Melanie Bremer

Trainingstijden: maandagavond 18.00-19.15uur en woensdagavond 18.45-20.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 12.45uur in de Hessenhal

Meisjes C1: 2e klasse

Sverre Teerink
Floor Bremer
Femke Langeler
Sofie Ensink
Linne Hakvoort
Nienke Koert
Ires Polman
Lieke Remmelink

Trainsters: Celine Bloemers (maandag), Jolanda de Vries of Celine Bloemers (woensdag)

Coaches: Celine Bloemers en Jolanda de Vries

Trainingstijd: maandagavond 18.00-19.15uur en woensdagavond 18.45-20.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 12.45uur in de Hessenhal

Meisjes C2: 3e klasse

Babs Beekman
Hester Zijsling
Sophie Wunderink
Bibi Pelgrom
Isa Jansen
Lieke Maalderink
Lieke Langenhof
Lisa Hoogkamp
Marit Hilferink
Tess ten Hoonte

Trainsters: Lindsey Kok (maandag), Melanie Bremer (woensdag)

Coach: Lindsey Kok

Trainingstijd: maandagavond  18.00-19.15uur en woensdagavond 18.45-20.00uur

Wedstrijden: Iedere week, thuiswedstrijden om 12.45uur in de Hessenhal

Nivo 5

Amber Meester
Marle Hakvoort
Tooske Mullink
Nikki Koert
Diede Pelgrom
Lola Nagy
Marij Harmsen
Hester van Beek
Eloïse Rexwinkel

Trainsters: Corine Huisintveld

Trainingstijd: maandagavond 18.00-19.00uur en woensdagavond van 19.00-20.00uur

Wedstrijden: in toernooivorm ongeveer 1x per 2 weken in Hoog-Keppel

Nivo 2

Tatum Huisintveld
Noor Bremer
Loek Willemse
Caleb van Sijl
Marle Engel
Sky Verheij
Liv ten Hoonte
Silke Geurts

Trainsters: Melanie Bremer en Nienke Otten

Trainingstijd: maandagavond 18.00-19.00uur

Wedstrijden: ongeveer 1x per maand in toernooivorm in Westervoort

Heren recreanten

Gert-Jan Langeweg
Frans Mosterd
Robin van den Berg
Henk Luesink
Peter van Zadelhoff
Robert Remmelink
Eric Geurts
Roeland Burgers
Ans Snelder
Jasper Nickmann
Ton Mulling
Martijn Veenhuis
Teunis Wullink
Rolf Hofenk
Sander Memelink

Trainingstijd: maandagavond 20.45-22.15uur

Wedstrijden: ongeveer 4 keer per jaar in toernooivorm

Mix recreanten

Trudy Lobeek
Hetty Huntelaar
Guus Liebrand
Dinie v.d Barg
Hans Jolink
Hans Kooij
Mariet Bremer
Ine Buiting
Ben Hakvoort
Ben Helmink
Riet Klein Reesink
Ans Wullink

Trainingstijd: maandagavond 20.45-22.00uur